• SPOTKANIE Z POLICJANTEM

• 25 października wszyscy uczniowie spotkali się z policjantem. Pan opowiedział o pracy w polocji. Udzielił cennych wskazówek dotyczących bezpieczeństwa w drodze do i ze szkoły, bezpieczeństwa w sieci. Najciekawsze okazały się gadżety udostępnione przez gościa. Dziękujemy

• UDZIAŁ W MOT - o

• Nasi uczniowie - harcerze z Drużyny Harcerskiej oraz Strszoharcerskiej brali udział w manewrach. Hrcerze zdobyli doświadczenie, poznali tajniki wojskowego życia i zdobyli II miejsce. Gratulujemy!

• ŚLUBOWANIE KLASY PIERWSZEJ

• Dnia 13 października 2023 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość pasowania i ślubowania na ucznia. Początkowo pierwszoklasiści zaprezentowali się w programie artystycznym. W podniosłej atmosferze przed sztandarem szkoły uczniowie klasy I ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoja szkołę, swoją nauką i zachowaniem sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po ślubowaniu Pan Dyrektor dokonał symbolicznego pasowania na ucznia. W dalszej części klasa II radośnie powitała pierwszoklasistów. Uczniowie otrzymali niesamowite upominki oraz moc życzeń.

Korzystając z sposobności SU oraz Rodzice złożyli nauczycielom i pracownikom szkoły życzenia z okazji zbliżającego się Święta Komisji Edukacji Narodowej.

WIĘCEJ ZDJĘĆ W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM

• Zaproszenie na MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI AMATORÓW W TENISIE STOŁOWYM

• Szanowi Państwo, Drodzy Uniowie,

Krakowski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego serdecznie zaprasza na Mistrzostwa Małopolski Amatorów w tenisie stołowym.

Szczegółowe informacje na plakacie poniżej.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Mistrzostwach Małopolski Amatorów. Krakowski Okręgowy Związek w ramach promocji tenisa stołowego w środowisku amatorskim zaprasza wszystkich rekreacyjnie grających i nieposiadających licencji zawodniczej PZTS do wzięcia udziału w turnieju. Szczególnie zapraszamy rodziny z dziećmi do wspólnej, sportowej zabawy.

Turniej odbędzie się w aż 7 kategoriach wiekowych z podziałem na dziewczęta i chłopców. Udział dla dzieci i młodzieży jest w pełni darmowy. W kategoriach dorosłych obowiązuje wpisowe 20 zł. Turniej zostanie rozegrany w hali CSiR Czyżyny w Krakowie. Dla najlepszych zawodników przewidziane są puchary i nagrody rzeczowe.

W ciągu dnia planowane są również dodatkowe atrakcje w postaci konkursów z nagrodami, a także zajęcia pokazowe dla dzieci z profesjonalnymi instruktorami tenisa stołowego, podczas których będzie można zapoznać się z podstawowymi elementami gry.

Zapisy do zawodów będą prowadzone przez formularz online - ZGŁOSZENIA . Dodatkowo będzie również możliwość zapisania się na miejscu, bezpośrednio przed zawodami od godziny 09:00, natomiast będziemy wdzięczni za dokonanie zapisu z wyprzedzeniem przez formularz.

• HALOWA PIŁKA NOŻNA

• 3 października w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie odbyły się zawody halowej piłki nożnej chłopców w ramach Igrzysk Dzieci. Zawodnicy naszej szkoły zajęli II miejsce. Gratulujemy!

• BIEGI PRZEŁAJOWE

• Sportowe osiągnięcia naszych uczniów:

28 września odbyły się gminne sztafetowe biegi przełajowe. Chłopcy młodsi w ramach Igrzysk Dzieci oraz chłopcy starsi w ramach Igrzysk Młodzieży zajęli II miejsce i tym samym awansowali na zawody powiatowe.
            Serdecznie gratulujemy!

• WYBORY DO SAMORZĄDU SZKOLNEGO

• W piątek 29 września w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego.

Oddanych głosów było 99, nieważnych 9. Przewodniczącą szkoły została Weronika Ładyga uczennica kl. VIII.

Nad prawidłowym przebiegiem oraz zachowaniem tajności głosowania czuwała komisja wyborcza: Kamil Szostak, Adrian Bednarek, Zuzanna Czarnota, Julia Banaś oraz Krzysztof Skowronek.

Gratulujemy Przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego, życzymy wielu pomysłów i zapału do pracy w nowym roku szkolnym 2023/2024