• REKRUTACJA_ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

• Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Marszowicach   informuje, że rozpoczęła się rekrutacja do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2023/2024.

W dniach od  1 marca do 21 marca 2023 roku  w Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Marszowicach prowadzona będzie rekrutacja dzieci  do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2023/2024.

Dokumenty do pobrania przez Rodziców ze strony internetowej szkoły lub w sekretariacie szkoły:

• Potwierdzenie woli zapisu dziecka do oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Marszowicach.
            • Wniosek o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Marszowicach.
            • Główna klauzula rekrutacyjna.

Dokumenty można składać codziennie w sekretariacie szkoły w godzinach 800 – 1400  lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres sekretariat@spmarszowice.pl

• REKRUTACJA_SZKOŁA PODSTAWOWA

• Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Marszowicach  informuje, że rozpoczęła się rekrutacja uczniów do klasy I na rok szkolny 2023/2024.

1. W dniach od 1 marca do 21 marca 2023 roku Rodzice dzieci zamieszkujących w obwodzie szkoły składają Zgłoszenie do klasy I dziecka zamieszkałego w obwodzie Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Marszowicach.
            2. W dniach od 1 marca do 21 marca 2023 roku Rodzice dzieci spoza obwodu  składają  Wniosek   o  przyjęcie  dziecka  do  klasy  I  Szkoły  Podstawowej im. Orła Białego w Marszowicach

• Zgłoszenie do klasy I dziecka zamieszkałego w obwodzie Szkoły Podstawowej  im.  Orła Białego w Marszowicach.
            • Oświadczenie o miejscu zamieszkania.
            • Wniosek o  przyjęcie  dziecka  spoza obwodu do  klasy  I  Szkoły  Podstawowej im. Orła Białego w Marszowicach.
            • Główna klauzula rekrutacyjna.

Dokumenty można składać codziennie w sekretariacie szkoły w godzinach 800 – 1400 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres sekretariat@spmarszowice.pl

• PLANETARIUM

• Kosmiczna podróż w Mobilnym Planetarium ORBITEK

Dzieci z klas 0 – III poleciały rakietą w głąb Układu Słonecznego, by poznać nasze planety z bliska. Dzięki temu dowiedziały się ile ich jest i jak wyglądają. Zaobserwowały, iż Księżyc orbituje dookoła naszej Ziemi, a planety dookoła Słońca. Poznały znaki Zodiaku i zobaczyły wszystkie gwiazdozbiory nieba północnego. Uczniowie klas IV – VIII poznali Kosmiczny Zegar i miejsce Ziemi w Kosmosie. Dowiedziały się, co z tego wynika. Dzięki nowoczesnemu projektorowi 4K dzieci przeżyły wspaniałą przygodę.

WIĘCEJ ZDJĘĆ W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM

• WALENTYNKI 2023

• " Co Ci napisać? W myślach się gubię...Powiem po prostu-Bardzo Cię lubię".
            W naszej szkole dzień ten przypadł we wtorek zaraz po feriach. Tego dnia  SU zorganizował pocztę walentynkową. Z kartonowego pudełka wyciągnęliśmy wiele kolorowych kartek i czerwonych serduszek. Z przyjemnością rozdaliśmy walentynki uczniom jak i nauczycielom. Na pewno każdy posiadacz przyjacielskiego, a może i miłosnego upominku był zadowolony.

• TŁUSTY CZWARTEK

• 16.02.2023r. w szkole zrobiło się bardzo słodko i pączkowo. W tłusty czwartek SU sprzedawał pączki. Każdy miał możliwość jego zakupu. Niektórzy nie jednym nie poprzestali.

• FERIE MINĘŁY

• Zuchy i harcerze w drugim tygodniu ferii przebyali w na zimowisku. Spędzili tam niezapomniane chwile pod nazwą "Harcerska Akcja Detektywistyczna". Zdobyli tropy, sprawności, nauczyli się wielu praktycznych rzeczy.